7 Eylül 2016

Yabancı Bakıcı

Yabancı Bakıcı

Yabancı Bakıcı uygun fiyatları ve bakım konusunda başarıları nedeni ile son yıllarda türkler tarafından en çok tercih edilen bakıcı gurubu. Yabancı bakıcılar çalışma konusunda çok daha verimli oluyor ve yatılı oldukları için aile içindeki yaşam standartlarına çok kolay biçimde uyum sağlıyorlar.

Yabancı Bakıcı Tutmak İçin 9 Neden

  • Başlangıç maliyetleri başta yüksek gibi gelsede çalışma maliyetleri oldukça uygundur.
  • Türk bir bakıcıdan 500 Dolara alabileceğiniz hizmetin en az 3 katı hizmet alırsınız.
  • Yabancı bakıcı sizinle kalacağı için ev işlerinin çoğunda size yardımcı olacaktır.
  • Çocuğunuzun yeni bir dil öğrenmesi için harika bir fırsattır.
  • Bir spor dalında uzman bir bakıcı seçerek çocuğunuzu spora yönlendirebilirsiniz.
  • Bir sanat dalında uzman bir bakıcı seçerek çocuğunuzu sanata yönlendirebilirsiniz. Bunların arasında gitar çalmaktan tutun resim yapmaya kadar pek çok seçenek olabilir.
  • Türk bakıcılarda yaşayacağınız dayım geldi amcam gitti bugün izin yarın müsade tarzı olayları yaşamazsınız.
  • Çok önemli bir sorun olmadıkça bir sabah kalkıp bakıcının gelmeyeceğini öğrenmezsiniz.
  • Yabancı bakıcılar sizin kurallarınızı Türk bakıcılardan çok daha kolay kabul ederek uyum sağlayacaklardır.

Türkiye standartlarında aylık olarak 500 – 700 USD arasında ücret ödediğiniz türk bir bakıcıdan bekleyebileceklerinizin sınırları belli. Şu an 500 USD nerede ise asgari ücret ile aynı durumda. Oysaki yabancı bakıcılar için bu rakamlar oldukça yeterli olabiliyor. Ukraynalı Bakıcı konusunda seçenekleriniz olabileceği gibi istemeniz durumunda firmamız tarafından İngilizce konuşulan Filipinler ve Nepal gibi ülkelerden filipinli veya Nepalli bakıcı teminide yapılmaktadır.

Yabancı bakıcı konusunda alternatifleriniz düşündüğünüzden çok daha fazla. Eğer isterseniz kısa süreli bakıcı hizmetlerimizde mevcut. Çocuklarınıza yabancı dil öğretmek veya bir müzik aleti çalmayı öğretmek için kısa süreli veya uzun süreli bakıcı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yabancı Bakıcı

Yabancı Bakıcı

Yabancı Bakıcı konusunda aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bizi aradığınızda aklınıza daha önce gelmeyen ama yabancı bakıcı ile elde edebileceğini pek çok önemli detaya hakim olacaksınız. Dünyanın pek çok ülkesinden pek çok sanatçı veya sporcu bakıcı adayları ile çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sunabilirsiniz.

Yabancı bakıcı ile çocuklarınızın yabancı bir dil öğrenmesine yardımcı olabilir onları başka bir kültür ile tanıştırarak hayatın çeşitliliğini anlatabilirsiniz.